Niezależnie od tego, czy ubierasz się na wieczorne wyjście, czy na rozmowę o pracę, będziesz chciała wykonać swój makijaż z francuską elegancją. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci uzyskać ten wygląd.

Zadbaj o swoją skórę

Dbanie o skórę to konieczność. W końcu Twoja skóra jest odzwierciedleniem Twojego zdrowia, więc chcesz mieć pewność, że jest w najlepszej formie. Najlepszym sposobem na to jest przestrzeganie zasad pielęgnacji skóry, co najmniej dwa razy w tygodniu. Dzięki temu Twoja skóra pozostanie zdrowa i pełna blasku.

Najważniejszą częścią każdego programu pielęgnacji skóry jest określenie jej typu. Pozwoli Ci to na stworzenie rutyny, która będzie Ci najbardziej odpowiadać. Na przykład, jeśli masz suchą skórę, możesz zrezygnować z mycia twarzy częściej niż dwa razy dziennie.

Aby uzyskać gładszą cerę, możesz zainwestować w kilka produktów oczyszczających z filtrem micelarnym. Pomogą one usunąć zanieczyszczenia powstałe w ciągu dnia. Możesz również zainwestować w kilka produktów z ochroną SPF. Produkty te są dostępne w różnych mocach, od SPF6 do SPF50.

Dobry krem nawilżający do twarzy to konieczność, a poszewkę na poduszkę powinnaś zmieniać co najmniej raz w tygodniu. Twoja skóra jest atakowana przez zanieczyszczenia przez cały dzień, więc ważne jest, aby dać jej trochę TLC. Używanie odpowiedniego kremu nawilżającego sprawi, że będzie ona elastyczna i puszysta.

Odrobina troski o siebie przechodzi długą drogę i opłaci się na dłuższą metę. Nie jest tajemnicą, że Francuzi mają obsesję na punkcie swojej skóry, a ich obsesja zaowocowała jednymi z najbardziej wyrafinowanych i stylowych skór na świecie. Jeśli szukasz idealnego sposobu pielęgnacji skóry, sprawdź French Beauty Co. Możesz również uzyskać zniżkę przy zakupach hurtowych.

Na przykład, jeśli szukasz seksownej maseczki do twarzy, możesz rozważyć Embryolisse Floral Water Toner. Jest to świetny toner dla różnych typów skóry i może być stosowany jako podkład przed makijażem. Jest również świetny na opuchliznę i dekoncentrację. Możesz również chcieć zainwestować w produkty z dodatkiem retinolu. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli planujesz spędzić dużo czasu na zewnątrz. Będziesz chciała nosić krem z filtrem przeciwsłonecznym każdego dnia i upewnij się, że stosujesz go 15 minut przed wyjściem na zewnątrz.

Nie zapomnij o błyszczykach do ust

Użycie odpowiedniego błyszczyka do ust może mieć ogromny wpływ na ogólny wygląd Twojego makijażu w stylu francuskiej elegancji. Błyszczyki dostępne są w szerokiej gamie kolorów, formuł i wykończeń. Wybór odpowiedniego produktu może być więc nie lada wyzwaniem.

Najlepsze błyszczyki są w stanie przetrwać cały dzień bez wysychania i pierzchnięcia. Mogą również nadać ustom połysk. Wybierając błyszczyk, należy wziąć pod uwagę swój budżet i wyniki, które chcesz. Należy również przetestować go na swoich ustach przed zakupem. Jeśli nie jesteś pewna, poproś o pomoc przyjaciółkę lub specjalistę od makijażu.

Możesz również znaleźć błyszczyki, które mają SPF, co pomoże utrzymać zdrowe usta. Błyszczyki dostępne są zarówno w wersji błyszczącej, jak i matowej. Błyszczyki błyszczące są zazwyczaj bardziej napigmentowane i nawilżające, natomiast błyszczyki matowe są zazwyczaj mniej nawilżające i mniej napigmentowane.

Jeśli chcesz zachować świeżość swojego błyszczyka, powinnaś wymieniać go co dwa do trzech miesięcy. Możesz również przechowywać go w chłodnym, suchym miejscu. Należy również wyrzucić każdy błyszczyk, który ma w sobie zarazki. Pomoże to zapobiec infekcjom i rozmazom na ustach.

Możesz również znaleźć błyszczyki, które mają zdrowsze składniki, które są bezpieczniejsze dla Twojej skóry i ciała. Błyszczyki do ust, które mają SPF i składniki bezołowiowe są również dobrym wyborem.

Oprócz wyboru odpowiedniego błyszczyka, powinnaś również użyć podkładu do ust, aby upewnić się, że kolor ust pozostanie na swoim miejscu. Możesz również zastosować korektor, aby stworzyć warstwę ochronną. Powinnaś również użyć konturówki do ust, aby zapobiec krwawieniu błyszczyka na krawędziach warg.

Jeśli nie jesteś pewna co do wyboru odpowiedniego błyszczyka, warto przetestować go na swoich ustach. Powinnaś też wypróbować go z różnymi odcieniami. Może to zająć kilka prób, aby znaleźć idealny odcień. Jeśli nie jesteś pewna co do swojego błyszczyka, poproś o radę przyjaciółki lub specjalistę od makijażu.

Wybór odpowiedniego odcienia błyszczyka jest kluczowy dla utrzymania zdrowych i świetnie wyglądających ust. Może on również pomóc zwiększyć Twoją pewność siebie podczas zakupów w sklepie spożywczym.

Ujmij swoją indywidualność

Podczas ostatniego paryskiego tygodnia mody, włosy były w centrum uwagi. Guido Palau owinął głowy modelek chustami, a pokaz Diora był odą do feminizmu. Co ciekawe, francuskie słowo oznaczające makijaż to maquillage. Kluczem do wykonania makijażu jak paryżanka i ucieleśnienia swojej indywidualności jest bycie wiernym sobie.

Nie wystarczy tylko inaczej wyglądać, trzeba też inaczej się czuć. Można to zrobić poprzez małe, codzienne kroki. Na przykład, możesz chcieć dołączyć do grupy, która wspiera twoje przekonania, takiej jak grupa LGBTQ lub grupa dla singli. Grupy te mogą być organizacjami non-profit lub wolontariackimi. Są to świetne sposoby na zaangażowanie się i dokonanie zmian. Możesz również dołączyć do grup kulturalnych i feministycznych. Są to organizacje non-profit, które promują inkluzywność i różnorodność.

Twoja indywidualność jest tym, co odróżnia Cię od innych. Nie czuj się więc tak, jakbyś musiała naśladować wszystkich innych. Zamiast tego ogarnij swój unikalny styl i upewnij się, że wyglądasz najlepiej jak potrafisz. Kiedy to zrobisz, przekonasz się, że nie jesteś tak samotna, jak mogłoby się wydawać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *